top of page

KIRŞEHİR KAMERA ÇEKİMİ

Düğün kamera çekimi en önemli işlerden birisidir. Çünkü düğün hayattaki en özel anlardan birisidir ve bu özel anlar en güzel şekilde kaydedilmelidir. Kamera çekimleri daha çok düğün, nişan, sünnet, söz, kına, asker uğurlama gibi organizasyonların vazgeçilmezidir. Yeterli özen gösterilirse çekimler geleceğe dönük güzel bir hatıra niteliğindedir. Biz de bu noktada kamera çekimlerinin öneminin farkındayız ve gerekli özeni göstererek müşterilerimize bu özel günlerinde güzel anılarını çekerek hizmet veren kameramanlar gönderiyoruz. Kameramanlarımız günlük, saatlik veya organizasyon boyunca çekim seçenekleriyle görevlerini yerine getiriyorlar. Kamera çekimlerimizi flaş bellek ile yüksek çözünürlüklü teslim ediyoruz. Yeni teknoloji Sony kameralar kullandığımız çekimlerimizde profesyonel ışık sistemleri kullanarak işi şansa bırakmıyoruz.

Düğün kamera çekimleri genelde iki veya üç gün sürüyor. Nişan, söz, kına veya sünnet gibi çekimlerse bir gün kadar sürüyor. Teslimat iş yüküne bağlı olarak değişse de ortalama 2-3 iş günü sürüyor. Görüntüler tam çözünürlükte USB bellek ile teslim ediliyor. Bu teslimatın dışında tüm çekimlerimiz arşivleniyor. Kaybettiğiniz görüntüler olursa arşivden ilk altı ay boyunca ücret ödemeden yeniden görüntü isteyebilirsiniz. Altı ay sonraki süreçte ise sadece 300 TL arşiv ücreti alınır. Mümkün olduğunca kamera çekim ücretlerimizi gayet hesaplı tutuyoruz. 

Daha çok Kırşehir içi kamera çekimleri yapsak da Kaman, Mucur, Akçakent, Boztepe, Çiçekdağ, Akpınar gibi ilçelere ve köylerimize de hizmet veriyoruz. 

Kırşehir Kamera Çekim Örneği

Yayın Video Kamera

Şehir içi

Kamera Çekimi

Düğün, Nişan, Nikah, Söz, Sünnet Kamera Çekimi

Şehir içi günlük kamera çekim fiyatıdır. Daha fazla bilgi için arayınız.

Fiyat:

2499₺

video kamera

İlçe,

Kasaba-Köy

Kamera Çekimi

Düğün, Nişan, Nikah, Söz, Sünnet Kamera Çekimi

İlçe, kasaba, köy vb. uzak mesafelerde yapılan günlük kamera çekimleri ücretidir. Daha fazla bilgi için arayınız. 

Fiyat:

3499₺

video kamera konferans

Hafta Sonu Düğün Kamera Çekimi

Düğün, Nişan, Nikah, Söz, Sünnet Kamera Çekimi

Cumartesi-Pazar günü boyunca şehir içinde yapılan düğün kamera çekim fiyatıdır. Daha fazla bilgi için arayınız.

Fiyat:

3499₺

bottom of page